Zvířátka atd..

Chceš pejska?

16. června 2006 v 18:11 | Tinkysek
Chceš pejska a bydlíš poblíž Ostravy? Jestli ano, tak zavítej do útulku v Heřmanicích , anebo Třebovicích. Mají tam spousty krásných, opuštěných nebo týraných pejsků kteří čekají na dvého páníčka. Budou Ti vděční když si jednoho z nich vybereš. V Třebovicích je momentálně okolo 105-ti pejánků kteří nemají majitele. Jsou očkovaní a odčervení.
Heřmanický útulek najdeš zde:
Třebovický útulek:
Útulek je zároveň sídlem městské policie, nemá banner.
Další útulek v Ostravě:

Lidišky...

2. června 2006 v 19:53 | Kikuška
... buďte tak moc hodní a hlasujte na : http://smilli.blog.cz/0606/psici-cervna-hlasujte plosim plo myho hafika Čudlu.. jestli se vam libi. :) diky mocka vsem za kazdy hlas :) jste supa :-*

Hlasuj pro...

2. března 2006 v 20:22 | Tinna
Hlasuj pro krásné pejsky na stránce mé nej kámošky! Je to přesně TADY! Tak hlasujte, jsou fakt rozkošní!
Tinka

Můj pejsek

28. ledna 2006 v 16:59 | Tina
Tohle je můj pejsek Šmudlíček:
Líbí? :) Doufám že jo... Bye Tinka

Tak co?

25. listopadu 2005 v 19:45 | Kikušenka :-D
Máš ráda když tě pejsánek či čičinka olizují? nebo ti z toho naskakují pupínky?? napiš mi tvůj drahocený názor a budu nejšťastnější človíček ve vesmíru!

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá a mají hebkou srst...

20. listopadu 2005 v 12:25 | Kikušenka
Tak co?? Máte rádi zvířátka?? Která? Spíč ta chlupatá, nebo taková jako jsou plazi? Já osobně mám nejradši pejsky. A v mém okolí je jich hned několik. Můj Šmudlík. Smillin Tango, Janina Syndy, babiččina Ketty... a mohla bych ještě pokračovat. Po pejscích mám ráda křečky, fotka jednoho z mých starých je u některé z anket. Pokřečcích následujou kočičky na které jsem bohužel silně alergická. Naopak se štítím hadů a pavouků. Ráda bych věděla kdo má rád jaká zvířátka tak mi napište do komentáře nebo zkudśte hlasovat v anketě, Jo??
Moc díky Vaše Kristýýý
 
 

Reklama