On-line poradna s láskou

Jak sbalit kluka/holku

12. července 2006 v 13:48 | Tina
Hele, jako každý máme svý způsoby, tak to neberte na 100pro vážně. Ale čtěte :)
Žijeme v uspěchané době, která jako by lásce příliš nepřála a tak si povíme o tom, jak třeba balit a sbalit. Pravá láska se rozhodně daleko hůř hledá. Většina z nás se totiž věnuje hlavně své práci a kariéře, a tak jen těžko zvládáme ještě další aktivity. Člověk se uzavře v úzké skupině svých kolegů a přátel, a pokud zde nenajde partnera, má tak trochu smůlu. Ale nezoufejte, existují i takové formy seznámeni, které jsou rychlé, pohodlné a časově nepříliš náročné. Přirozených příležitostí k seznámení ubývá a při hektickém životním stylu často nezbývá k hledání partnera čas, ani síla ... Jestliže patříte mezi ty, kterým dělá seznamování problémy, čtěte pozorně dál. Třeba Vám to pomůže se v tomto směru lépe zorientovat a najít k sobě toho pravého partnera správnou cestou.
JAK BALIT ??? - SEZNAMKA NA NETU (www.seznamka.cz)
Jedním z nejčastějších moderních způsobů současného seznamování jsou seznamky na internetu. Většina návštěvníků se v práci na ně chodí bavit, je to totiž příležitost, jak být třeba v práci a zároveň komunikovat. A komunikace je vlastně zábava, která je v anonymním prostředí internetu o to přitažlivější. Seznamky měsíčně navštěvují stovky tisíc lidí, z nich jsou zhruba dvě třetiny muži a jedna třetina ženy. Gayové a lesbičky na nich tvoří cca 4 procenta, což také odpovídá jejich zastoupení v české populaci. Z průzkumu vyplívá, že pokud si na seznamce podá inzerát žena, může očekávat zhruba 38 odpovědí. Muži jsou na tom mnohem hůř - na jeden inzerát dostanou v průměru 3 odpovědi. Ženy totiž obvykle berou seznámení mnohem vážněji než muži. A roli zde sehrávají také kulturní tradice, podle kterých má být tím iniciativnějším muž.

Čtenářka Alena z Prahy k tomu napsala : Když jsem poprvé zabrousila na internetu na seznamky, myslela jsem si, že tam narazím jen na devianty nebo zapšklé muže, kteří se nedovedou seznámit běžnou cestou. Ale zjistila jsem, že to tak není. Jsou to úplně normální chlapi, kteří třeba mají nadprůměrné vzdělání, jsou slušní a i celkově v pohodě. Jen zkrátka nemají tolik času, aby se chodili seznamovat do kavárny, nebo diskotéky. V tomto ohledu mě to dost překvapilo!

Ano, ačkoli se to nezdá, tak na internetu se pohybují obecně spíše lidé, kteří jsou vzdělanější. Mají práci, ve které mají přístup k počítači a internetu. Ne nadarmo jsou pravidelnými návštěvníky seznamek právě dobře situovaní finančníci a top manažeři. V tomto směru ale v sobě seznamky skrývají i jednu velkou nevýhodu. Nikdo vám totiž nedá jistotu, že inzerát typu "jsem bohatý, mladý, pěkný, dvacetiletý podnikatel" napsal opravdu nějaký nějaký zaměstnaný a pohledný muž. Dost často se totiž stává, že si z vás někdo jen vystřelí. Nikdy proto od seznamky nečekejte, že vám naservíruje partnera přímo k oltáři.
ALE MŮŽEME PSÁT I MILOSTNÝ DOPIS ... (www.basnik.webpark.cz)
Ačkoli se to možná nezdá, psaní milostných dopisů nevymizelo ani dnes. Do milostného dopisu člověk vkládá své naděje, že vyvoleného, nebo vyvolenou zaujme a ten pak s ním bude ochoten strávit nějakou chvíli i osobně. Proto má tenhle způsob komunikace naprosto výsadní postavení. Může totiž natrvalo změnit vaši budoucnost a z osamělého člověka rázem udělat šťastného. A co by milostný dopis obsahovat neměl ? Pozvání na nějaké opuštěné místo nebo výrazy typu "Miluji Tě !", které jsou na to, že vás třeba dotyčná osoba zatím ani nezná, nevhodné a nepatřičné ... Co třeba vložit do dopisu zamilovanou báseň ?
Zdroj: http://milovat.blog.cz

Rozhovor II.

23. května 2006 v 20:50 | Kiki
Tinka: Jsi zamilovaná?
Majda: Jo,ale vypadá to bledě...
Tinka: Kolik je ti let?
Majda: 13
Tinka: Chodíte spolu?
Majda: Ano,ale jak říkám...Teď jsme zrovna (bohužel zase) pohádaní...=((
Tinka: Kolik je mu let?
Majda: Možná je to trapas,ale já to nevím přesně...Ale snad jo...Asi 14!
Tinka: Bydlíte od sebe daleko?
Majda: Ani ne,ale i tak je to pro mě dáálka!!=)))
Tinka: Miluje tě taky?
Majda: Hooodně lidí mi říká, že je do mě zamilovaný tak jak si to nedokážu ani představit...Jednou mi
dokonce říkal, že kvůli mě i zaspává- a proč?? Večer na mě myslí a přemýšlí jestli ten den neudělal nějakou blbost, která by nám to pokazila!!=))
Tinka: Jak dlouho se znáte?
Majda: Tak rok,ale bavíme se spolu tak půl roku
Tinka: Je to kluk nebo holka :D?
Majda: No vím na 100% že kluk
Tinka: Znáš jeho příjmení?
Majda: Jasné
Tinka: Barvu očí?
Majda: Hnědé
Tinka: Můžeš říct že ho miluješ na 100%?
Majda: Ano!! Jsem si tím jistá!!!
Tinka: Máte společné zájmy?
Majda: Ale tak něco by se našlo....=)))
Tinka: Ví o našem rozhovoru? Zná můj blog? Máš blog?
Majda: O našem rozhovoru možná bude vědět!Tvůj blog nezná. Já blog mám- www.majdula.blog.cz
Tinka: Díky za rozhovor :)
Majda: Není zač....=)))

Rozhovory

22. května 2006 v 20:49 | Tinka
Na světě je první rozhovor se zamilovanou Luccy:
Tinka: Jsi zamilovaná?
Luccy: Jo...
Tinka: Kolik je ti let?
Luccy: 13
Tinka: Chodíte spolu?
Luccy: Ne...
Tinka: Kolik je mu let?
Luccy: 14
Tinka: Bydlíte od sebe daleko?
Luccy: Děsně moc!
Tinka: Miluje tě taky?
Luccy: tak to nevím.. Možná ani on sám to neví...
Tinka: Jak dlouho se znáte?
Luccy: Asi 2 měsíce, od lyžáku.
Tinka: Je to kluk nebo holka :D?
Luccy: KLUK!!!!
Tinka: Znáš jeho příjmení?
Luccy: Jj.
Tinka: Barvu očí?
Luccy: Zelenohnědá.
Tinka: Můžeš říct že ho miluješ na 100%?
Luccy: Ano..
Tinka: Máte společné zájmy?
Luccy: Tak normálně, všechno určo ne, nejsme paka :D
Tinka: Ví o našem rozhovoru? Zná můj blog? Máš blog?
Luccy: Spíš neví. Vždyť já sem se teď o tom dozvěděla:-D Tvůj blog myslím zná, ale "naštěstí" nechodí moc na net přes komp.Já mám blog taky - Smilli
Tinka: Díky za rozhovor :)
Luccy: Nz :)


TAK DOUFÁM ŽE PŘIBUDOU DALŠÍ !! =o)

NEEW - rozhovor pro zamilované

22. května 2006 v 20:27 | Tinkuška
Tak sem si s troškou pomocí Gababall vymyslela, že bych udělala rozhovor se zamilovanýma lidiškama, kterým pak nebude vadit že to dám sem na blog. Budu moc ráda, když se ozvete na mail nebo do komentářů a nejlíp když budete mít icq. (mail: kikusenkaaa@seznam.cz , icq = 320-045-552)TAK SE HLAŠTEEEEEEEEE!

On-line poradna uzavřena

10. dubna 2006 v 18:55 | Kiki
Tímto dnem oznamuji že On-line poradna s láskou je dočasně mimo provoz z těchto důvodů:
1. Nedostatek času na vaše dotazy

2. Docházejí nápady na rady

Moc se omlouvám. Proto nebudu odpovídat na vaše maily nebo komentáře. Kdyby mi někdo chtělpomoct s raděním ať mi napíše mail. Může klidně radit. S pozdravem,
Tina

Máš trablíky s láskou?

5. března 2006 v 16:58 | Tina
Máš trable s láskou a chceš poradit? Navštiv moji On-line poradnu nebo clickni SEM a napiš mi mail! Odpovím jak nejrychleji to půjde. "o)
TINA
UŽ NERADÍM! UŽ NERADÍM! UŽ NERADÍM! UŽ NERADÍM! UŽ NERADÍM!

On-line poradna s láskou

29. prosince 2005 v 22:10 | Tina

Tak! Na přání Smilli jsem zřídila on-line poradnu s láskou. Můžete se mi svěřit nebo mě požádat o jakoukoliv radu ohledně lásky i jakéhokoliv trápení.Tak mi pište protože každý má určitě svá nějaká trápení a problémy se kterými se chce svěřit. Když chcete pište anonymně - do komentářů, nebo mi napište na mail kikusenkaaa@seznam.cz
Tinka
UŽ NERADÍM! UŽ NERADÍM! UŽ NERADÍM! UŽ NERADÍM! UŽ NERADÍM!

 
 

Reklama