Červen 2006

Prazky útočí..

30. června 2006 v 13:29 | Tinnyska |  Kolem mě a blogu :))
Tagže se o prazkach mějte upe zuppa, neutopte se, nedostaňte úpal a další nepotřebný věcišky... Mocka vas miluju a omlouvám se že nepřibude moc článečků ale nějaký přece ... Mocka se taky těším na Verunku, a doufám že už teda dneska přijede, ale určo se uvidíme přez létko... Mno a těm co chodí do školy přeju, aby jim rodiče pochválili výzo =). Tady teďka obloha pláče, a já občas s ní. No, u mě nic neobvyklýho. Mám teď těžký období ale tím vás přece nebudu zatěžovat když už máme skoro všichni prázky! tak si je MOCKA MOC užijte a nedivte se když třeba týden nebudu odpovídat, v září se vše vrátí do starých kolejí. =o) papík :-*

Něco o RASTECH

27. června 2006 v 22:21 | Tinnys |  Kolem mě a blogu :))
Na můj blog se to asi nehodí, ale už dlouho po nich toužím, a vlétě je konešně snad budu mít, tak tady máte něco o rastech:
Rasta copánky - jeden z hitů letošní sezóny...
Rasta copánky spolu s dredy patří do skupiny afro účesů, tedy účesů majících své kořeny v Africe. Už v dávné minulosti si afričané své vlasy splétaly do různých copánků, vřetének či dreadů a dokonce si i vlasy nadstavovaly. Používali přitom přírodní materiály jako například palmové lýko.
Dnes je na trhu celá řada moderních materiálů, které se využívají k naplétání copánků. V první řadě jsou to různé druhy kanekalonu(100%, zizi, pony, wawe...) a to v mnoha barevných odstínech. Občas se používá také i levnější chemlon. Copánky lze naplést různě tlusté a také různě seřazené například v šachovnici či řadách. Do copánků je dále možnost zaplést korálky, mušličky, barevné bavlnky nebo zlaté a stříbrné nitě. Fantazii se zde meze nekladou. V každém lepším kadeřnictví Vám tyto varianty nastíní a také doporučí tak, aby zároveň vyhověli požadavkům zákazníka. Některá kadeřnictví dokonce nabízí i bezplatné konzultační hodiny
Proč volit právě rasta copánky?
Nepřehlédnutelný je fakt, že copánky jsou nyní zejména mezi mladými v kurzu a mít copánky znamená být in. Sluší téměř každému a vzhledem k opravdu velké nabídce materiálu co do barevnosti se můžete stát svým extravagantním účesem hvězdou večírku či zůstat trošku více při zemi a jen lehce poutat pozornost zajímavým a netradičním účesem. Dašími nezanedbatelnými výhodami jsou nenáročnost údržby, možnost získat z krátkých vlasů dlouhé a také z řídkých bohaté a to jakoby mávnutím kouzelného proutku.
Pokud se tedy nechcete o svůj účes příliš starat a přesto chcete vypadat zajímavě, jsou rasta copánky jedním z horkých kandidátů. Jednou zapletené copánky vydrží až 5 měsíců a po tuto dobu je nutné je jen minimálně ošetřovat. Nemusíte je fénovat, kulmovat ani natáčet.
Rasta copánky je možné využít i pokud máte vlasy krátké a toužíte po delších. Vlasy se vhodnou barvnou kanekalonu nadstaví tak, že lze jen s obtížemi rozpoznat, co jsou původní vlasy. Minimální délka vlasů pro aplikaci copánků je 5cm.
Občas se objevují obavy, zda tento účes nepoškozuje vlasy. Opak je ale pravdou. Rasta vlasy nechá odpočinout od fénů, kulem, barev či jiných chemických přípravků a vlasy tak regenerují.
Péče
Copánky jsou relativně nenáročné na údržbu. Mytí vlasů je možné dle potřeby, ideálně jednou za dva až tři týdny a to nejlépe bylinným šampónem bez kondicionéru, aby se copánky zbytečně nepovolily. S namáčením je ale třeba to nepřehánět, velmi časté namáčení může způsobit vylézání vlasů z copánku. Poté je nejlepší nechat vlasy volně uschnout. Maximální životnost tohoto účesu je 5 měsíců, poté už jsou odrosty vlasů příliš dlouhé a je třeba copánky rozplést a popřípadě zaplést nové. Existuje ale i možnost nechat si kořínky zadredit a nechat je poté růst v dredech. Pak mohou copánky zůstat zapletené neomezenou dobu, samozřejmě v závislosti na jejich stavu. Je třeba ale počítat s tím, že dredy jdou jen s obtížemi rozčesat
Po rozpletení
Po rozpletení copánků se může zdát, že Vám vypadaly všechny vlasy. Je to ale jen zdání. Zdravému člověku průměrně vypadne 50 až 100 vlasů denně a pokud jsou vlasy spletené v pevném copánku, pak v něm zůstanou. Všechny se pak najednou vyčeší až po sundání copánků. Vlasy pak stačí několikrát umýt, aby se ztratil afro vzhled (vlasy si pamatují zapletený tvar) a jsou stejné, jako byly předtím.
Kdy nejsou rasta copánky vhodné Nedoporučuje se splétat rasta copánky na ztrvalených vlasech,Z neboť by mohlo dojít k narušení vlasové struktury. Vyhnout by se jim měli i lidé mající extrémně málo vlasů a ti, kterým nadměrně vypadávaji. Pokud byly vlasy barvené, je vhodné počkat nejméně týden.
Zdroj: http://svetucesu.com

Write with love and with friendship

26. června 2006 v 22:08 | Tinnysecek |  Kolem mě a blogu :))
Uuups... Dlouho nebylo ni new.. nejak jsem zpomela xD njn stane se..
Shrnu to asi takhle . štve mě celá Poruba a těším se až vás 2 měsíce (necelé) neuvidim! Za těch 10 měsíců vás mám plný kecky!
Mno.. takze a ted k love... - vyvíjí se to celkis fain, ale mozna ze o prazkach klofnu nekoho jineho.. stat se muze cokoliv a ani on nemusi bejt vernej. Takze to mam celkem na haku. Prazky prinasi spoustu moznosti k seznamovani a ja je hodlam vyuzit.
A ted k friendshipu - Luccy, Digi, Niko, Munčí, a spol. s.r.o =D, mocka vas miluju ale deeeesneeeeeeee mi lezete na mozek. Wrauuu !!! Uz se normalne tesim jak odficim na chatu a udelam si nejakou poradnou parbu s Leniskem kerou sem celej rok skoro nevidela. Takze poradny mejdlo s nejakym Metropolem, nebo čučem, a hlavne CIGA! mocka moc! A hlavneee kouuupaaakyyy! MOC KOUPAKU! Jinak vas celou tridu very very miluju ale fakt si dejte vodraz a neco si o prazkach uzijte at je vo cem kecatiiiiii!!!!
A vseobecne... Budu mit rasty, obarvila jsem se na hnedo, a kerka bude po lete. Na sto PEEEROOO!
Muck all :-*

Prazdninovaaa Tinkaa
PS: O prazd ninach se tu jen sem tam mihnu a sem tam pridam clanek, moc toho ale necekejte. Dik za pochopeni. Vy tu urco taky nebudete. =o) Papick

Werush fandí mojemu blogu!

18. června 2006 v 13:42 | Kikča |  Supa blogísky
Mému blogu fandí Werie a proto si sem dávám to co vyrobila blogům který má ráda. Dík Werushko :)

Chceš pejska?

16. června 2006 v 18:11 | Tinkysek |  Zvířátka atd..
Chceš pejska a bydlíš poblíž Ostravy? Jestli ano, tak zavítej do útulku v Heřmanicích , anebo Třebovicích. Mají tam spousty krásných, opuštěných nebo týraných pejsků kteří čekají na dvého páníčka. Budou Ti vděční když si jednoho z nich vybereš. V Třebovicích je momentálně okolo 105-ti pejánků kteří nemají majitele. Jsou očkovaní a odčervení.
Heřmanický útulek najdeš zde:
Třebovický útulek:
Útulek je zároveň sídlem městské policie, nemá banner.
Další útulek v Ostravě:

Milovat...

15. června 2006 v 21:13 | Tina |  Kolem mě a blogu :))
Milovat! Proč tak často užíváme tohoto slova, aniž bychom si dokázali představit či uvědomit co vlastně znamená? Naše neznalost ostatní zraňuje. Není to jen něco víc než mít rád. Je to cit, který nikdo nedokáže přesně popsat. Každý si pod tím představí trošku něco jiného.
V tom je právě kámen úrazu. Jeden si myslí, že milovat je odevzdat se druhému člověku, věřit mu, dát mu svou duši, své tělo, svůj čas a být za to rád. Nikdy jej nezradit.
Přitom druhý věří v něco jiného a říká: "Miluji tě". Kde je tedy pravda?
Co je ideál slova milovat... Lásku dávat a hodně za ni získávat, říci tomu druhému co k němu opravdu cítíte, než bude pozdě. I kdyby se celý svět k tobě otočil zády, musíš vydržet a stát se svojí láskou. Protože láska je ta největší bolest na světě, ale zároveň ten nejnádhernější pocit, že jsi milován.
Láska je to nejkrásnější, co člověk muže získat, láska je to nejkrutější, co muže člověk ztratit. Proto hledej všude, projdi svět křížem krážem a ptej se jen na lásku! Až ji najdeš, tak si ji braň a hlídej jak nejlíp umíš... protože ztratit ji dokáže každý, ale jen málokdo ji dokáže ubránit.
Nikdy nezapomeň na svou lásku, i když si říkáš, že na ni stále myslíš. Dříve než v pokušení koukneš po jiné, zamysli se, co ve své lásce všechno máš a co vše riskuješ. Nezahazuj cit, který by ti vydržel na věky, pro jeden krátký okamžik.

Jací jsou muži?

15. června 2006 v 21:09 | Tinka |  Ach, ti kluci...
1) Hodní muži jsou oškliví.
2) Hezcí muži nejsou hodní.
3) Hezcí hodní muži jsou homosexuální.
4) Hezcí hodní muži, kteří jsou heterosexuální jsou ženatí.
5) Muži, kteří nejsou moc hezcí, ale jsou hodní, nemají peníze.
6) Muži, kteří nejsou moc hezcí, ale jsou hodní a mají peníze, si myslí, že jim jdeme po penězích.
7) Hezcí muž bez peněz jdou po našich penězích.
8) Hezcí muži, kteří nejsou moc hodní a jsou heterosexuální, si nemyslí, že jsme dost hezké.
9) Muži, kteří si myslí, že jsme hezké a jsou heterosexuální a jsou trochu hodní a mají peníze, jsou zbabělci.
10) Muži, kteří jsou trochu hezcí a mají nějaké peníze a díky bohu jsou heterosexuální, jsou plaší a NIKDY NEUDĚLAJÍ PRVNÍ KROK !
11) Muži, kteří nikdy neudělají první krok, okamžitě ztrácejí zájem, když převezmem iniciativu do vlastních rukou.
KDO SE MÁ SAKRA V TĚCH MUŽÍCH VYZNAT????
Muži jsou jako víno. Začínají jako hrozny a my je musíme vyždímat a držet je po tmě, aby dozráli a mohli by být k užitku po večeři.
Zdroj: Roxynecka

32 přikázání lásky.. :-*

15. června 2006 v 21:07 | Tinka |  Ach, ti kluci...

1) Dá -li děvče chlapci facku, může jí ten chlapec líbat tak dlouho dokud chce.
2) Zhasne -li děvče chlapci sirku, chce náležet jenom jemu
3) Líbá -li děvče chlapce se zavřenýma očima, miluje ho
4) Z polibku pozáš, rádo - li Tě děvče má
5) Šlápnutí na nohu - vyznání lásko
6) Vypláznutí jazyka - Miluje Tě
7) Kašle - li děvče při polibku, chce náležet jinému
8) Má - li děvče ve vlasech květ, může být milována všemi
9) Pohrávání s vlasy - máš mě ráda???
10) Kousnutí do riky - žárlím
11) Dívá - li se chlapec do očí - náleží jen tobě
12) Dívá - li se chlapec do očí - touží po tobě
13) Líbá - li Tě chlapec dlouho, miluje Tě
14) Ohne - li Tě chlapec při polibku, chce víc
15) Směje - li se při polibku - je šťasten
16) Když se dívka při polibku trápí - zaslouží se jej
17) Dívá - li se chlapec na Tebe dlouho, líbíš se mu
18) Od násilného polibku, dostaneš větší chuť
19) Chlapce při polibku nesmíš odtrhnout
20) Žárlí - li chlapec, dej mu polibek
21) Polibek na ruku je pro chlapce trápení
22) Tiske - li Tě chlapec do náruče, odhaluj se
23) Lásku neodpírej
24) S každým se nemiluj
25) Když se děvče olízne, chce polibek
26) Polibek není hřích
27) Polibek ve tmě je nejsladší
28) Chapec při polibku obejme dívku levou rukou a pravou ji vezme lehce za ňadra
29) Polibek se musí opakovat, jelikož je nutný pro mládež
30) Děvče má mít při polibku zavřené oči
31) Hodinky číselníkem dolů - zamilovaní
32) Kdo lásku zakazuje, je blázen a žárlivec

Zdroj : Roxynecka

S Tebou...

15. června 2006 v 21:04 | Tinka |  Kolem mě a blogu :))
Když jsem s Tebou všechno se mi líbí, bez Tebe mi však stále něco chybí....
Láska je plamen, jenž uhasit se nedá. Ten kdo věrně miluje, svést se jinou nedá...
Mít někoho rád a nedat mu to znát, je jak u studny stát a žízní umírat...
Tvoje láska, je jako slunce..... ......hřeje i pálí...

Doufám že TY mě nezradíš lásko!

Love smsky, nebo jak chcete..

15. června 2006 v 20:59 | Tinkaa |  Love Sms
Láska není jen mít rád,to dokáže i dítě. Těžší je však milovat a říci vážím si Tě!
Jen Tebe chci milovat, jen pro Tebe žít, lásku Ti slibovat, věrná Ti být...
Kolik je hvězdiček, tolik ti posílám hubiček...
Pac a pusu na čumáček posílá Ti Tvůj miláček...
********************************************
Milovat a být milován, je jako slunce, které hřeje z obou stran.
Tak jako den začíná sluncem a noc tmou, já nejkrásnější vzpomínkou. Na Tebe!
Nad hlavou máš křídla motýlí, otevři oči, prosím na chvíli. Co na těch křídlech můžeš číst? Že jen s tebou chci lásko být....
Ty jsi má láska, ty jsi můj sen, a proto milovat budu Tebe jen...
Chci žít jen pro Tebe, Tobě chci své srdce dát, Tebe potká láska moje, Tebe chci já milovat!
Láska je krásná, když dva se mají rádi. Láska je bolest, když jeden zradí...
Mám Tě ráda, ty to víš, doufám, že mě nezradíš...
****a PS: Tvůj kluk není jen hračka, kterou můžeš zahodit, když už tě omrzí!***

Už...

10. června 2006 v 18:59 | Tinka |  Kolem mě a blogu :))
je to tu zas...! Booože! Zase si vedle mě Petr sedne a já mám chuť jít k němu blíž a blíž.. Sakra! Mno ale jinak je dnešek upe supa den, užila jsem si ho naplno, mám jen trochu bolesti kostí a pár modřin, ale jinak v poho =D Mám supr náladu, mějte taaaakyyyyyyyyy! xD

Write with love... III.

9. června 2006 v 21:28 | Tinka |  Kolem mě a blogu :))
Pláču.. a nebe pláče se mnou.. proč??? kdo ví... jen já a mé srdce... every day.. why? vždyť jsem se tak snažila.. bojovala jsem... tak proč...?
Mé srdce smutkem pláče... Rány jsou hluboký jako bezedná studna.... Pláče láskou, pláče ztrátou... pláče ... proč teď se mnou nejsi.. musím tu být sama... čelem k nezvratnému osudu budouctnosti... ty newíš proč a jak tě miluju... srdíčka si maluju... jako malíř obraz... krásný ale přece jen obrázek.. zlomil jsi mi srdce, víš? ale proč? proč to muselo skončit takhle..? vím... jsem už taková.. Ale proč to tak je? proč tahle otázka se mi zjevuje? Kdo ví ať řekne mi to... ať bolí nebo nebolí to...

Láska bolí...

6. června 2006 v 22:40 | Kiki |  Ach, ti kluci...
Ležím v tvém pokoji s kudlou v srdci,pomalu umírám a přemýšlím jestli se ještě kdy setkáme.Má krev se rozlévá po podlaze jako vzpomínky na tebe.Rudé slzy stékají z mých očí a já se ptám proč jsi mi to udělal?Miluji tě,ale mé jizvy říkají něco jiného.
Jestli láska znamená život raději chci zemřít. - Zdroj
Proč? Proč láska tak bolí? Je to snad tím že milovat není jen citový, ale i fyzický vztah? Nebo jsou to snad signály vysílané mozkem? Jak ale můžeme cítit ty motýlky v břiše. Láska je a zůstane tím nejzáhandějším citem, jak psychickým, tak fyzickým... = Moje úvaha o lásce...


Heh... no tak od začátku =o)

6. června 2006 v 14:52 | Tinka |  Kolem mě a blogu :))
Láska??? Co to je..... Je to něco,pro co trpíte,co nás trápí,ale zároveň i to,co si nejvíc přejeme...Trošku paradox,ne?? Každej to zná, zamiluje se, třesou se mu/jí kolena, potěj ruce...Hrůůůůza..:-)Láska je smysl života,první láska bývá nejsilnější,druhá ještě lepší,třetí perfektní a tak dál....

Nejlepší láska je ta dětská...
Tu poznal asik každej...Většinou se zrodí ve školce bo na začátku školní docházky,ale je nezapomenutelná....I když bez budoucnosti...:-)

Druhá láska vzniká ve vyšších ročnících základky nebo až na střední,taková má ale i budoucnost...
První opravdická pusa,první tuli tuli,někdy i první sex....A samozřejmě i první milostní trapasy...Ty jsou na tom nejlepší,tedáá určitě pro posluchatele....pro aktéry asi moc ne...!!!!!=o)

Ta poslední je ale ta nejlepší....Někdy sice nejni poslední,ale myslim tim tu,která končí svatbou...Člověk už ví,co chce a hlavně koho chce...taková láska vydrží,někdy i 50-60 let!!! jujda.... Výdrž,no....Ale někdy má člověk až moc vysoký nároky,a tak to může špatně skončit....
Takže s těma požadavkama to moc nepřehánějme.....:-)Nikdo nejni dokonalej....

Jak to bylo s Láskou?

6. června 2006 v 14:44 | Tinka |  Love příběhy
Před dlouhou,dlouhou dobou existoval ostrov, na kterém žily všechny pocity člověka: Dobrá nálada, Smutek, Vědění ... a kromě ostatních různých pocitů i Láska.

Jednoho dne se Pocity dozvěděly, že se ostrov potopí. Každý si tedy připravil svou loď a odplouval z ostrova. Jen Láska chtěla čekat do poslední chvíle.
Ještě než se ostrov potopil, prosila Láska o pomoc. Na luxusní lodi plulo kolem lásky Bohatství. Zeptala se: "Bohatství, můžeš mě vzít s sebou"? "Ne, nemůžu. Mám na své lodi mnoho zlata a stříbra. Tady pro tebe není místo".

Tak se Láska zeptala Pýchy, která projížděla kolem na přenádherné lodi: "Pýcho, můžeš mě vzít s sebou"? "Já tě, Lásko, nemůžu vzít ..." odpověděla Pýcha, "tady je všechno perfektní. Mohla bys poškodit mou loď".
Láska se tedy zeptala Smutku, který jel kolem: "Smutku, prosím, vezmi mě s sebou". "Ach Lásko", řekl Smutek, "já jsem tak smutný, že musím zůstat sám".

Také Dobrá nálada projela kolem Lásky, ale byla tak spokojená, že ani neslyšela, že na ni Láska volá.

Najednou řekl nějaký hlas: "Pojď lásko, já tě vezmu". Byl to nějaký stařec, kdo promluvil. Láska byla tak vděčná a šťastná, že se zapomněla zeptat na starcovo jméno. Když přijeli na pevninu, stařec odešel. Láska si uvědomila, že mu hodně dluží a zeptala se Vědění: "Vědění, můžeš mi říct, kdo mi pomohl"? "To byl Čas", odpovědělo vědění. "Čas ?" zeptala se Láska, "proč mi pomohl čas"? A Vědění odpovědělo: "protože jen čas ví, jak důležitá je láska v životě"!


O lásku se musí bojovat.. Ne prosit...

6. června 2006 v 14:42 | Tinka |  Kolem mě a blogu :))
-> Láska se nemusí vztahovat pouze na jednoho člověka.Je možné milovat více lidí najednou.
Je to úplně normální,ale nese to s sebou také problémy,protože jednou se člověk musí prostě
rozhodnout.
-> Proč jsou city tak důležité?
City jsou odrazem tvé duše.Jen ten,kdo své city zkoumá,pozná,co se s ním opravdu děje.Ten,kdo je potlačuje a nevšímá si jich,je bezcitný a vnitřně tvrdý nebo si něco namlouvá.
->Vztah má šanci pokračovat když ...
... na sebe vzájemně máte čas.
... toho druhého necháte takového,jaký je.
... dokážete říci,co chcete - i v sexu.
... každý má nějaký čas jen pro sebe.
... si věříte.
->Pozor,břečtan!
Zamilovaní lidé mají někdy sklony k tomu,že se na svého partnera zavěsí jako stín.Ze začátku to pro oba může být pěkné.Časem to ale každé přátelství začne zatěžovat.Lidé spolu mají být dobrovolně a neměli by být tím druhým přivlastnováni.Měli by mít také čas pouze pro sebe.
->Nemusí jít vždy o lásku jako hrom a ani nemusí trvat věčně.Má mnoho tváří a člověk skrze ni získá nejrůznější zkušenosti!
- Co ničí vztah...
-> když se necháš vztahem pohltit a vzdáš se úplně svého vlastního života
-> když toho druhého nutíš do něčeho,co vůbec nechce
-> přehnaná žárlivost
-> když tomu druhému vždy přenecháš iniciativu
-> když zanedbáváš své přátele a koníčky
-> když se na něho upneš
- I v lásce existují pravidla
->respektuj přání a pocity svého partnera.Pokud něco nechce,poslechni ho
->promluvte si o tom,co spolu chcete dělat.Ušetříte si nedorozumnění
->připust jen to,co chceš a při čem se dobře cítíš.Když u něčeho nemáš dobrý pocit,řekni to jasně - a přestan to dělat

Write with love II. and Ztraceni na Sokolovské xD

2. června 2006 v 22:57 | Tinka |  Kolem mě a blogu :))
Ahojky... Dneska jsem s Luccy jela do tesca pro nové brusle, páč staré mi rozkousal můj psí miláček. Ještě předtím jsem ale byla venku s Daliborem, a strašně divně se usmíval.. Je to snad tím že jsem mu napsala to co jsem mu napsala? Cítím jak ho chci čím dál tím víc... Tak a teď k tý sokolovský :D jak jsme se tak vracely z tesca a čekaly na tramvaj, jen jsme jukly do JŘ a hnesd nám to jelo.. Naskočily jsme do 1. tramvajky kterou jsme viděly a uháněly si to směrem (podle nás) domů. Najednou obě zbystříme. Zatáčka. Ale ta tu přece bejt neměla?! V které tramvaji to sakra jsme? Nikde žádné číslo. Zastavíme na zastávce a kuknem do řádu. Směr - Martinov. No super říkáme si kam teď? Tak jo no.. přejdem přechod a hurá s tačkama na bus stop. No, naštěstí to za pár minut jede a my fičíme domů. :) Poté venku - hrozná kosa! S klukama vzpomínáme na lyžák... Fakt supa věc. BAvím se s Daliborem.. Zase ten přihlouplý úsměv... co to znamená? Dneska je divný den. Moc divný.... Je tu pár věcí které mě děsí.... Daliborův úsměv....Velký vítr....pohledy lidí....žádný měsíc ani hvězdy...zhaslé lampy....strach.... to mě děsí.....

Vyhrála jsem...

2. června 2006 v 22:47 | Tinnysek |  Supa blogísky
3. místo v soutěži o nej blog na Gábininém blogísku! Děkuju všem za hlasy :)

Lidišky...

2. června 2006 v 19:53 | Kikuška |  Zvířátka atd..
... buďte tak moc hodní a hlasujte na : http://smilli.blog.cz/0606/psici-cervna-hlasujte plosim plo myho hafika Čudlu.. jestli se vam libi. :) diky mocka vsem za kazdy hlas :) jste supa :-*