Květen 2006

Na stopero navštiv tyhle sqělé bločky!

27. května 2006 v 20:37 | Kiki |  Supa blogísky
Koukni určitě na tyhle blogy! Neprohloupíš!

SMILLI
KOUKNI TAM! STOJÍ TO ZA TU NÁMAHU CLICKNOUT!

Kvízek

27. května 2006 v 18:20 | Tinka |  Kolem mě a blogu :))
Myslíš si že mě a můj blog znáš? Jo? ověř si to na mém kvízu!

Prosbička

25. května 2006 v 14:29 | Kiki |  Kolem mě a blogu :))
Všechny lidičky z Ostravy čtěte! Mám malej dotázek. Chci si nechat udělat dočasné tetování a nevím v jakém salonu a za kolik. Jestli má někdo zkušenosti, tak ať mi písne na mail / icq. Jo a taky chci vedet jak moc to boli =)
Mail : kikusenkaaa@seznam.cz
ICQ: 320-045-552

Rozhovor II.

23. května 2006 v 20:50 | Kiki |  On-line poradna s láskou
Tinka: Jsi zamilovaná?
Majda: Jo,ale vypadá to bledě...
Tinka: Kolik je ti let?
Majda: 13
Tinka: Chodíte spolu?
Majda: Ano,ale jak říkám...Teď jsme zrovna (bohužel zase) pohádaní...=((
Tinka: Kolik je mu let?
Majda: Možná je to trapas,ale já to nevím přesně...Ale snad jo...Asi 14!
Tinka: Bydlíte od sebe daleko?
Majda: Ani ne,ale i tak je to pro mě dáálka!!=)))
Tinka: Miluje tě taky?
Majda: Hooodně lidí mi říká, že je do mě zamilovaný tak jak si to nedokážu ani představit...Jednou mi
dokonce říkal, že kvůli mě i zaspává- a proč?? Večer na mě myslí a přemýšlí jestli ten den neudělal nějakou blbost, která by nám to pokazila!!=))
Tinka: Jak dlouho se znáte?
Majda: Tak rok,ale bavíme se spolu tak půl roku
Tinka: Je to kluk nebo holka :D?
Majda: No vím na 100% že kluk
Tinka: Znáš jeho příjmení?
Majda: Jasné
Tinka: Barvu očí?
Majda: Hnědé
Tinka: Můžeš říct že ho miluješ na 100%?
Majda: Ano!! Jsem si tím jistá!!!
Tinka: Máte společné zájmy?
Majda: Ale tak něco by se našlo....=)))
Tinka: Ví o našem rozhovoru? Zná můj blog? Máš blog?
Majda: O našem rozhovoru možná bude vědět!Tvůj blog nezná. Já blog mám- www.majdula.blog.cz
Tinka: Díky za rozhovor :)
Majda: Není zač....=)))

Proč dlouho nebyly žádný články?

23. května 2006 v 19:30 | Kikuška |  Kolem mě a blogu :))
Ach jo. Nepsala jsem vám žádné články, protože jsem nemohla na net :(. Doufám že jste si vystačili i s tím co tu zbylo. Mno a tohle je jeden z novějších článků Psáno láskou. Doufám že vás obnovení těchto článku potěší a že si je přečtete a napíšete mi váš názor. Takže si hned v dalším článku, v rubrice Kikinčin deníček můžete Psáno Láskou ale pod názvem "Write with love..." přečíst. Zatím se mějte, Papa Kiki

Rozhovory

22. května 2006 v 20:49 | Tinka |  On-line poradna s láskou
Na světě je první rozhovor se zamilovanou Luccy:
Tinka: Jsi zamilovaná?
Luccy: Jo...
Tinka: Kolik je ti let?
Luccy: 13
Tinka: Chodíte spolu?
Luccy: Ne...
Tinka: Kolik je mu let?
Luccy: 14
Tinka: Bydlíte od sebe daleko?
Luccy: Děsně moc!
Tinka: Miluje tě taky?
Luccy: tak to nevím.. Možná ani on sám to neví...
Tinka: Jak dlouho se znáte?
Luccy: Asi 2 měsíce, od lyžáku.
Tinka: Je to kluk nebo holka :D?
Luccy: KLUK!!!!
Tinka: Znáš jeho příjmení?
Luccy: Jj.
Tinka: Barvu očí?
Luccy: Zelenohnědá.
Tinka: Můžeš říct že ho miluješ na 100%?
Luccy: Ano..
Tinka: Máte společné zájmy?
Luccy: Tak normálně, všechno určo ne, nejsme paka :D
Tinka: Ví o našem rozhovoru? Zná můj blog? Máš blog?
Luccy: Spíš neví. Vždyť já sem se teď o tom dozvěděla:-D Tvůj blog myslím zná, ale "naštěstí" nechodí moc na net přes komp.Já mám blog taky - Smilli
Tinka: Díky za rozhovor :)
Luccy: Nz :)


TAK DOUFÁM ŽE PŘIBUDOU DALŠÍ !! =o)

NEEW - rozhovor pro zamilované

22. května 2006 v 20:27 | Tinkuška |  On-line poradna s láskou
Tak sem si s troškou pomocí Gababall vymyslela, že bych udělala rozhovor se zamilovanýma lidiškama, kterým pak nebude vadit že to dám sem na blog. Budu moc ráda, když se ozvete na mail nebo do komentářů a nejlíp když budete mít icq. (mail: kikusenkaaa@seznam.cz , icq = 320-045-552)TAK SE HLAŠTEEEEEEEEE!

Láska, vztahy atd...

14. května 2006 v 13:06 | Tinnýsek |  Kolem mě a blogu :))
Kouzelná kuchyň
Vaše srdce je jako kouzelná kuchyň. Když otevřete své srdce, máte tolik lásky, kolik potřebujete. Nemusíte se o lásku prosit. Všichni v sobě máme lásku, ale neuvědomujeme si to. Lidé nemohou žít bez člověka, který jim poskytuje každodenní dávku lásky. A za trochu lásky dovolí druhým, aby ovládali jejich život.
Všechno naše utrpení začalo proto, že jsme už dávno zavřeli svá srdce a necítíme lásku, kterou v nich máme. V určité fázi života jsme se začali bát lásky, protože jsem si myslili, že láska není spravedlivá. Láska bolí.
Hledáme lásku, zatímco láska je všude kolem nás. Bojíme se milovat, protože to není bezpečné. Nejsme schopni milovat sami sebe, ale chceme, aby nás miloval partner. Problém není v tom, že nás odmítá partner, nýbrž v tom, že odmítáme sami sebe, protože si myslíme, že nejsme dost dobří. Je-li naše představa dokonalosti falešná, nikdy nebudeme dost dobří. Ačkoli je to falešná představa, my jí věříme. A protože nejsme dokonalí, odmítáme sami sebe.
To, že vás někdo odmítne, neznamená, že musíte odmítat sami sebe. Jestliže vás nemiluje jeden člověk, bude vás milovat někdo jiný. Vždycky někdo takový existuje. A je nohem lepší být s někým, kdo s vámi chce být, než s někým, kdo s vámi být musí. Hledáme-li partnera nebo partnerku, děláme to proto, že chceme být šťastní a chceme se radovat z toho, čím jsme. Nehledáme si partnera proto, abychom ho otravovali svými problémy, svou žárlivostí, svým hněvem a sobectvím. Jak je možné, aby vám někdo řekl, že vás miluje, a pak vás zneužíval? Jestliže někoho milujeme, chceme pro něj to nejlepší. V srdci máte všechnu lásku, kterou potřebujete. Máte v něm dost lásky nejen pro sebe, ale pro všechny lidi na světě. Dokud budete štědří, nikdy nebudete sami. Jste-li sobečtí, budete vždycky sami a bude to vaše vina. Sobectví pochází z chudoby srdce a z víry, že lásky je nedostatek.

Kopčí!

6. května 2006 v 22:03 | Tina
Tak a teď jsem se naštvala! Jeden blog ode mě docela hodně (asi pulku blogu) okopiroval!!! Dávejte si na něj pozor a koukněte jestli od vás taky nekopíruje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to http://sasinka.blog.cz

Jak vypadat na fotkách báječně? :-)

6. května 2006 v 19:59 | Tinky |  Kolem mě a blogu :))
Taky se ti stává, že si na fotkách připadáš strašně, nebo tak bohužel opravdu vypadáš? Tak s tím je konec... je to jen špatnou fotkou! :-)
Jak vypadat na fotce dobře?
1. Záleží na prostředí - tam kde se fotíš by nemělo být příliš stínu a ,,fotograf " by tě neměl fotit příliš shora, nebo z dálky (abys nezapadla do obrazu do hrozného chaosu mnoha věcí).
2. Stůj rovně a hlavu měj spíš dopředu, když jí budeš zatahovat dozadu, udělá se ti podbradek!
3. Nedělej "Sýýýýr", jen se lehce a příjemně usměj!
4. Hlavu měj mírně na stranu od fotografa.
5. Očima se dívej cca 15 cm od objektivu (ne přímo do blesku :-))
6. Fotce sluší svěží volnost a proto bys neměla být příliš lesklá. Vol spíše přirozené barvy - pokud možno, neškodí volně rozpuštěná hříva upravená třeba sponečkama.
7. Tvař se tak, aby z tebe vyzařovala energie
Uvidíš, že teď už budeš na každé fotce kočka!
Zdroj: Coty.cz

Na tohle se ho neptej!

6. května 2006 v 19:54 | Tinka
Věty "Chodíme spolu?", "Miluješ mě?" a "Jaké to se mnou je?" by se měly pasovat na vztahový přestupek s pokutou:-).
"Mají mě tvoji kámoši rádi?"
Většina kluků o takových věcech moc nepřemýšlí. Holku berou v pohodě, dokud neudělá něco, co je naštve. Takže jestli nejsi panovačná, majetnická a nesmrdí ti nohy:-), jeho kamarádi si nejspíš myslí, že jsi O.K. To ale neznamená, že by tě automaticky považovali za úžasnou, báječnou, zkrátka jedinečnou holku. Než tě začnou mít doopravdy rádi, nějaký čas to potrvá. Navíc chodíš s jejich kámošem, který na ně najednou nemá tolik času jako dřív, takže nemůžeš čekat, že tě budou zbožňovat! Podtrženo a sečteno: pokud ti tvůj kluk nedává jasně najevo, že se do jeho party hodíš asi jako Eskymák na rovník, nejspíš je všechno v pořádku. To je povzbuzující, co:-)? Hmm. Ale jdeme dál!
"Proč mě před kamarády nevezmeš za ruku?"
Blázníš? Možná tomu nebudeš věřit, ale 90 % klučičí konverzace = nelítostné popichování. Stačí, aby ho kámoši jednou viděli, jak se s tebou hladí a líbá, a přezdívku "Mazel" už mu nikdo neodpáře. Za takové ponížení mu to vážně nestojí... Možná ti to vadí, ale nic s tím holt nenaděláš. Na veřejnosti ti začne projevovat lásku až tak po roce vztahu (pokud není extrémní citlivka:-). A ještě jen pod zástěrkou tmy. Srab.
"Proč nejsi romantičtější?"
Kluci považují slovo "romantik" skoro za nadávku. Romantik je podle nich ztroskotanec, který nosí holkám tulipány, aby jim nějak vynahradil, že není dost zábavný nebo hezký. Takže když se svého kluka zeptáš, proč ti někdy nekoupí kytku, nejspíš znechuceně obrátí oči v sloup. Tvoje otázka mu připadá stejně ulítlá, jako kdyby ses ho zeptala: "Proč nenosíš kožené kalhoty?" Kluci jsou od přírody praktické bytosti. Připadá jim zbytečné vyhazovat peníze za kytky, které stejně za pár dní zvadnou a skončí v odpadkovém koši. To tě raději pozvou na zmrzlinu nebo na párek v rohlíku. Obrácená logika - ale taky má něco do sebe. No... musíš se trochu snažit do ní vniknout.
"Chodíme spolu?"
I když je do tebe kluk po uši zamilovaný, nechává si dost dlouho otevřená zadní vrátka. Nezávazné flirtování mu připadá mnohem lepší (víc vzrušující?) než vážný vztah. Co kdyby potkal lepší holku? Zní to sice šíleně, ale tvůj miláček fakt tajně věří, že se v bufetu na rohu jeho ulice jednoho dne zjeví Britney a pozve ho na rande:-). Proto s tebou dělá všechno, co ke vztahu patří, ale v duchu to nenazývá "chozením". A když se ho zeptáš: "Chodíme spolu?", usoudí, že tady končí všechna legrace. Možná na tebe zkusí staré známé: "Poslyš, zlato, nechtěl bych to uspěchat." Což tě docela naštve, protože bys ráda věděla, na čem jsi, a koneckonců jsi to ty, s kým se líbá v noci v průchodu, tak o jakém uspěchávání to kruci mluví? No jo, no. A recept? Nenuť ho, aby ti odpovídal. Neptej se. Nepátrej a nepřepínej:-).
"Líbám líp než tvoje bejvalá?"
Tak to je složitá otázka. Vážně chceš znát pravdu? Ráda bys slyšela, že jsi jednička, jenže se můžeš dozvědět pravý opak. Pozor, kluci mají sklony k brutální upřímnosti. Jestli ti sám od sebe neřekl, že skvěle líbáš, možná si to nemyslí. Představ si, jak by ti bylo, kdyby odpověděl: "Ne, moje bývalá líbala jako bohyně. Na ni nemáš." Raději si mysli, že líbáš stejně dobře, jako David Beckham střílí penalty - ale že tvůj kluk je příliš stydlivý na to, aby tě za líbací triky pochválil. Vůbec si nepřipusť, že bys mohla být míň hezká/chytrá/svůdná než jeho bývalá, a prostě to neřeš - teď je přece s tebou:-)!
"Miluješ mě?"
Když kluk začne chodit s holkou, je mu jasné, že jí jednoho dne bude muset vyznat lásku. Přesto ten okamžik odkládá, dokud to jde. V ideálním případě bys mu mohla ulehčit situaci. Pověz: "Miluju tě," a povytáhni obočí, jako by ses ptala: "A ty?" Tvůj kluk nejspíš zamumlá: "Ehm… jo… já tebe taky." To je úspěch! Romantika, co? I dílčí vítězství je ale vítězství. Časem ti určitě vyzná lásku, aniž bys ho k tomu musela dokopat:-). Tip: Neříkej mu, že ho miluješ, hned na druhém rande. Mohl by se zatvářit vyděšeně a vycouvat jen proto, že to zatím necítí stejně. A to by byla škoda!
Na co se ho nikdy, ale NIKDY neptej:
"Na co myslíš?" * "Co si mám vzít dnes večer na sebe?" * "Jaká rtěnka/oční stíny/lak na nehty se ti na mně líbí?" * "Zhubla jsem?" * "Připadá ti moje kámoška/ségra zábavnější než já?" * "Vysvětlíš mi, co znamená ve fotbale ofsajd?" * "Chodíš rád nakupovat?" * "Mám v těch kalhotách velkej zadek?" * "Že ti nebude vadit, když se s náma můj mladší brácha bude dívat na televizi?" * "Ty se na mě zlobíš?" (A to hlavně v případě, že jeho oblíbený tým právě prohrál.)
ZDROJ: CG!

Definice Lásky

6. května 2006 v 12:14 | Tinka |  Kolem mě a blogu :))
Je mnoho forem lásky i mnoho typů milujících. Láska existuje ve všech kulturách a typ lásky existující v dané kultuře naznačuje individuální chápání, co láska je. Proto univerzální definice co láska opravdu je zatím neexistuje.
Existuje mnoho různých typů lásky:
 • láska k partnerovi
 • láska k dětem
 • láska k rodičům
 • láska k Bohu
 • láska k lidstvu
 • láska k zákonům a spravedlnosti
 • láska k zdraví (pohodě)
 • láska k přírodě
 • láska k jídlu
 • láska k vědomostem
 • láska ke sportu
 • láska ke slávě, uznání atd.
Různí lidé hodnotí různé typy lásky odlišně. Láska je abstraktní a existuje kolem ní mnoho otázek.

Láska z vědeckého pohledu

6. května 2006 v 12:12 | Tinnysek |  Kolem mě a blogu :))
Když poprvé spatříme nějakého člověka, lidské oko přenese jeho obraz do mozku, který vyhodnotí zda se tento člověk hodí právě k nám. Někteří psychologové se domnívají, že nosíme ve svém podvědomí zapsány určité charakteristické rysy. Všechny tyto rysy dáváme najevo řečí těla - tím jak se pohybujeme, tváříme a chováme.
Když se na nás podívá osoba opačného pohlaví, její mozek během vteřiny vyhodnotí, jestli neseme stejné znaky. Pokud mozek vyhodnotí, že jsme osobou vhodnou k seznamování, spouští se další reakce v lidském těle.
Vzruchy přenesou do nadledvinek pokyn, aby začaly produkovat hormon adrenalin. Dále se uvolňuje fenylethylamin (C8H11N). Fenylethylamin vyvolává euforii podobně, jako droga amfetamin. Dalšími uvolňovanými látkami jsou dopamin, který zlepšuje náladu a nonadrenalin, jenž se podílí na přenosu vzruchů do mozku. Na tváři zamilovaného člověka se objeví malé červené flíčky, což je zase způsobeno prokrvením cév.
Zamilovaný člověk začíná být postupně na fenylethylaminu závislý. Pokud nedostane svojí dávku, tak nejí, nespí a nepracuje.
Fenylethylamin se vylučuje pokaždé, když jsme v přítomnosti milované osoby. Vylučování fenylethylaminu se později snižuje a nahrazuje jej jiný hormon - endorfin. Pokud nejsou lidé připraveni na fakt, že jejich láska pomalu vyprchá (snížení hladiny fenylethylaminu), dochází k rozchodu.

Básnišky od Lukyho pro Bařunku II.

5. května 2006 v 20:59 | Luky |  Lukyho básničky
Potkal jsem jednou anděla
Říkal že bude mou láskou
Pokud já budu milovat jeho
Já jej začal milovat a miluji nadále
Anděl mi lásku opětuje a taky mě miluje
Já bych bez něj nedokázal žit
On by nedokázal žit beze mě
Jsme spolu strašně moc šťastní
Toho krásného anděla bych nedokázal zradit
A vím že anděl by nezradil mě, protože on mi věří a já jemu! Ten anděl je krásný a je hodny milý, má strašně moc dobré srdíčko!Vážím si toho anděla opravdu moc je mi po něm smutno kéž by mohl teď zamávat křídli a přiletět za mnou, chci s tímto andělem byt pořad a proč ? protože je mi s nim krásně, protože když jsem s tímto andělem tak se cítím jako bych byl opravdu v ráji a je mi neskutečně moc krásně Miluji ho toho anděla a budu ho milovat navždy, a nechci mu ublížit, protože si vážím jeho lásku ke mě a když se podívám do jeho očí, vyzařuje z nich velká ale velká láska a neskutečna spokojenost a radost! Ale proč to všechno píšu? To proto že ten ANDĚL
o kterém píšu jsi Lásko TY :-*


Kolik se tu již objevilo článků?

5. května 2006 v 18:54 | Tinny
Hádejte kolik už tadyma prolítlo článečků! Je to přesně 155 z toho 4 jsou rozepsané. Některé články jsem i smazala, takže jich tu přesně tolik nenajdete ale myslím že to nejni tak moc špatný. Co myslíte? Chcete tu toho víc? Pište co, dochází mi nápady "o)

Opět Love SmS

5. května 2006 v 18:45 | Tinka |  Love Sms
Divam se na nocni oblohu posetou hvezdami. Vypada jako vodni hladina,
na ktere pluji miliony svicek. Kazda z nich sviti jen pro tebe, skoda
jen, ze se na tu krasu nemuzes divat se mnou, broucku

Chybis mi vic nez chybi princ sve princezne, vic nez chybi zpev ptaku korunam stromu, vic nez chybi voda vyschlemu ricnimu korytu, vic nez chybi mec a zbroj udatnemu rytiri, vic nez chybi strevicek pohadkove Popelce, vic nez chybi bohu lasky jeho sip. Chybis mi vic, nez kdokoli jiny na tomto svete!
Laska je bolest, plac i smutek. Milovat svuj sen, je hloupe. Milovat
cloveka takoveho jaky je, znat ho, verit mu, je krasne. Slzy mi kapou po tvari. Snad se dockam, kdy prijdes?

Ja vratit ted musim ti, srdce tve co na dlani mne hralo, i kdyz jen chvili mi patrilo, i tak to za to stalo.Nemohu Te prosit, abys me miloval. Mohu Te jen prosit, abys nezklamal.Kdyz srdce boli-nejlepsi je lek, vtisknout na rty sladky polibek.
Blizi se hodina spanku,andilkove ulehaji na mesicku,vidim Te mezi nimi,jsi tak sladka,tak krehka a jemna,jak skutecna vila tancici v bilem, pruhlednem zavoji.
Jednou spojili se dve nevine duse.Spojili se v jednu aby k sobe neli blize.Spojili se v jednu aby byli spolu aby byli spolu v radosti i bolu.Chci na Tebe myslet - myslim na Tebe.Nechci na Tebe myslet - myslim na Tebe.Chci myslet na neco jineho - myslim na Tebe.Nechci myslet na nic - myslim na Tebe!
Ty slzy nech at oschnou ja mam Te porad rad. Pojd se brouzdat rosou a poslouchat vodopad.Zas Te chci drzet v mem naruci,zamknout Te v mem srdci a ztratit klic.Chci k tobe patrit jako kral patri ke hradu.Chci byt v tvem obeti a citit tvou lasku,ale tohle uz nevisi ani na vlasku.Chci te libat a drzet kolem krku,chci s tebou sedet pri zapadu slunce a drzet te za ruku.Chci vse hodit za hlavu a byt jen s tebou,ale to bys i ty musel chtit byt se mnou.
Jsi slunce zarici z mych oci, hvezda na nebi nejjasnejsi, kdyz Te vidim, srdce mi poskoci, pak jsem nejstastnejsi.

Proč čokoláda?

5. května 2006 v 18:39 | Tina |  Ach, ti kluci...

18 důvodů proč dát čokoládě přednost před muži

 1. Čokoláda se především velmi snadno sežene...
 2. Čokoláda uspokojí, i když je měkká.
 3. Po čokoládě neotěhotníte.
 4. Čokoládě ani vám vlastně vůbec nevadí, když jemně kousnete do oříšků.
 5. Můžete ji jist bez problémů i za jízdy autem.
 6. Čokoládu můžete vychutnávat i v přítomnosti maminky.
 7. Před čokoládou nemusíte nikdy nic předstírat.
 8. Čokoládu můžete mít v každou denní i noční hodinu.
 9. Čokolády můžete mít tolik, kolik jen chcete.
 10. Na čokoládu nejste nikdy příliš mladá ani stará.
 11. Čokoláda může ležet na psacím stole, aniž by rozčilovala kolegy.
 12. S čokoládou se vám do úst nedostane žádný chlup.
 13. Můžete mít tolik druhu čokolády, kolik jen chcete.
 14. S čokoládou neprobudíte sousedy.
 15. Tabulku čokolády nemusíte mýt, než ji začnete jist.
 16. Pojídání čokolády trvá tak dlouho, jak jen chcete.
 17. Čokoládě nemusíte stále říkat, jak byla dobrá.
 18. U čokolády je velikost lhostejná, protože je skvělá vždycky.

Líbí? Hlasuj!

5. května 2006 v 17:50 | Tina |  Kolem mě a blogu :))
Líbí se ti můj blog? Tah hlasuj TADY. Díky "o)

Omluva

3. května 2006 v 20:45 | Tinka :-) |  Kolem mě a blogu :))
Omlovám se že přibližně 2 týdny nebudou new články. Nemám přístup na net. Thankuju za pochopení, mám vás ráda. Choďte sem dál a pište komentáře! :-*