Leden 2006

Seznamuj se v seznamce!

30. ledna 2006 v 20:53 | Tina |  SEZNAMKA
Iveta si napsala o rubriku - seznamka. Má ji tady. Pište tady do SEZNAMKY s kým byste se chtěli seznámit,psát si, taky můžete něco nabízet a tak. Pište pokud máte mail, nebo icq,nedoporučujuzveřejňovat čísla na mobil. Doufám že si tady někoho najdete a pobavíte se !
Mějte se fajn
papísek Tinny
No jo naši kluci a ty jejich srandičky :-D :

Můj pejsek

28. ledna 2006 v 16:59 | Tina |  Zvířátka atd..
Tohle je můj pejsek Šmudlíček:
Líbí? :) Doufám že jo... Bye Tinka

Love příběhy

27. ledna 2006 v 20:35 | Tina |  Love příběhy
Markétka mi poradila abych sem dala rubriku Love příběhy s jak špatným tak i dobrým koncem. Tak ji tady máte! Pište mi příběhy do komentářů, nebo na mail (kikusenkaaa@seznam.cz). Zaslané příběhy zveřejním a budu ráda za každý. ¨
Pa Tina
Např.:
Jak to je se mnou a mou stálou láskou:
Všechno to začalo venku když kámoška Jana navrhla ať zahrajem schovku. Tak jsme s Luckou řekly jo. Zavolaly jsme na Peťu jestli teda můžem hrát a on jako že jo. Když jsme dohráli tak jsme zjistili že se bojí malých psů. Tak jsme ho s našimi mazlíky otravovaly. Pak musel domů... Domluvili jsme se a druhý den jsme se sešly. Strašně se mi líbil. Když jsme se schovávali tak jsem chodila pořád na to samé místo- tam kam on. Po týdnu jsem se do něj totálně zbláznila ale byl tu menší detail - byl mladší o 8 měsíců. To jsem už dávno skousla. Mám výhodu že bydlíme vedle sebe. Když jsme tak spolu chodili ven jednou to byla zima a já jsem seděla na žeříku, tak mě objal okolo ramen. Druhý den jsme jen tak šli a zase mně objal což se opakovalo i na kolotoči. Byla jsem v sedmém nebi. 28.10. měla Lucka oslavu narozenin a po jejím skončení jsem jako každý večer šla k jeho oknu. Jelikož on by se asi v životě nevymáčkl musela jsem se ho zeptat já. Chceš se mnou chodit, zněla moje otázka. Jo chci s tebou chodit, byla jeho odpověď. I´m happy. Jenže asi po týdnu přestal chodit ven - prý se mu nechce - a to stále. Teďka dokonce napadl sníh tak se vymlouvá na zimu. Nevím jak dál tak jsem mu napsala dopis který se mu dneska večer pokusím dát.
- úryvek z mého "Psáno láskou".

Valentýnské sms...

27. ledna 2006 v 18:29 | Tinny |  Love Sms
Už brzy bude sv. Valentýn tak tu mám i nějaké sms pro vaše milášky :-)!
♥ Přeji krásné probuzení, k tomu polibek a pohlazení. Protože je únor, zima, chlad, má dnes svátek kdo má rád. Miluji tě čím dál víc, tak to je a neřeknu už víc!
♥ Posílám ti, dědo milý, přání z lásky v tuto chvíli. Že bez tebe žít nesvedu, jako ty bez mých obědů! Babička:)
♥ Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!!
♥ Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!!
♥ Na svatého Valentýna srdíčko své otvírám, že jsi moje velká láska, stále na Tě vzpomínám a polibky do dáli za tebou já posílám..
♥ Dnes, když Valentýna máme, dnes, když se tak dlouho známe, chci Ti říct lásko má, že jsi ta jediná, co v mém srdci místo má. Milion hubiček posílá tvůj mazlíček;)
♥ Tímto Ti chci krásného Valentýna přát, abys věděl, že je tu někdo, kdo Tě má rád. Popsat, co cítím se tak lehko nedá- chci, abys věděl, že Tě mám moc ráda!
♥ Ach, jak krásný Valentýn, lásko má, i když jsi ode mě na míle vzdálená..
♥ Co vlastně znamená svatý Valentýn? Je to den jako každý jiný? NE!! Je to náš den- den zamilovaných!!
♥ K svátku svatého Valentýna Ti přeji: Za prvé, aby se Ti splnila ta nejtajnější přání. A za druhé, abych byla přímou součástí bodu jedna.. :))
♥ Miláčku, na toho našeho Valentýna.. Budu rukou objíždět Tvé rysy obličeje, zavřená víčka Ti pohladím, a když se Tvůj ret pousměje, něžně Ti ho políbím. Nebezpečně sjedu svými prsty níž, Tvému bříšku polibky daruju, pak i dál.. Kam?! To víš. A to všechno proto, protože Tě miluju!
♥ Na svatého Valentýna jenom JÁ a žádná jiná!!
♥ Valentýnku, moje lásko, dneska Tobě posílám. Ať víš, že neustále pro Tebe místo v srdci mám!
♥Miláčku, proč slavit svatého Valentýna právě 14. února? Každý den, když jsme spolu, je přece dnem zamilovaných!!

Výherce finále kluků z Líbímseti:-)!

27. ledna 2006 v 18:00 | Tinka |  Ach, ti kluci...
Tak a máme tu prvního výherce finále z líbím se ti! Tady je! Tom! Potleeesk!

Nápisy for you!

25. ledna 2006 v 20:20 | Tinka
Nápisy které jste chtěly:
Páčko Tina!! PS: není tam diakritika! S tou to nejde! Sorry!

Básničky od Markétky

24. ledna 2006 v 15:43 | Tina |  Citáty
Markétka mi napsala pár básniček které se mi mooocinky líbili tak je dávám do článku:
Udělala jsem v životě pár chyb,kterých budu navždy litovat.Jedna z nich je ta, že jsem o tebe přestala bojovat.Vždy až se otočíš a rozhlídneš se kolem sebe, uvidíš jedny smutné oči a zlomeně srdce.Uvidíš holku a možná si vzpomeneš.Co je můj osud? Být bez tebe? Trápit se a nenávidět sama sebe? Bez tebe být? Už se mi nechce sama sebe ptát-vzpomene si na mě,má mě ještě rád?To druhý je blbost a ty to víš, kdyby jsi chtěl přijdeš sám a odpovíš!
Nenávidím tě! Moc to bolí,víš?! Snad i ty jednou na sobě tuhle bolest pocítíš! A pak možná pochopíš, že zabil jsi všechno v co jsem věřila, zabil jsi nás! Už tě nechci znát a lituju toho,že jsem věřila tvým lžím,ale přesto mě moc trápí,že srdce tvé už nikdy nebude mým!
Pláču a myslím na tebe, bolí to, když už mě nechceš u sebe.Bojovala jsem s tvou láskou, ale pak jsem prohrála.Zapoměl jsi na mě a toho jsem se nejvíc bála. Já už ted vím,že jsi mě neměl rád,ale musel jsi mi takhle lhát? Ne, není to láska jako láska, ta naše možná ani neexistovala.Možná pro tebe,ale já jsem tě opravdu mlovala. Já vim,že po tobě nemůžu nic chtít natož s tebou být.Pochopila jsem: Ty máš dívku a ona tebe a nechci plíst mezi vás sebe! Tohle ti píše holka, která o tobě může jen snít, ale také ta,která tě nemůže nikdy mít!
Tina

Glitters

23. ledna 2006 v 15:53 | Tinny
Chcete vytvořit jakýkoliv glitter nápis? Napište mi vyrobím !!!

Sorry!!!

22. ledna 2006 v 18:58 | Tinka
Omlouvám se že má stránka teď trošku zajímavé barvy a pozadí ale nějak se mi to tu pomátlo.
Tinny

Tanec

20. ledna 2006 v 19:52 | Tinečka |  Kolem mě a blogu :))
Čauky! Máme s holkama z našeho "tanečního týmu" dá-li se to tak říct, cvičit new disko tanec na fakt dost hustou hudbu. Vymýšlí to kámoška co chodí do AKCENTU a ty cviky faakt mooc nezvládám. Je to hold rychlý a těžký. V dubnu s tím budeme vystupovat tak nefím. Minulý tanec na písničku Crazy frog - Axel F jakž takž šel. Vystupovaly jsme na master classu. Tahle fotka je z postavení na konci a to vám říkám že tohle byla oproti tomu co děláme teď hračka. Kámoška Sára totiž bude stát mi a Niki na kolenou a holky budou dělat šňůru :). Fotka je z prosince.
Páčko Tinka

Omluva II.

17. ledna 2006 v 18:15 | Smilli:-) |  Kolem mě a blogu :))
Čest lidičky! Tinka opět nemůže na internet. Důvod? Blbá známka ve škole.....Jako vždy pokud budete něco chtít, poradit atd. kdykoli můžete zajít na můj webík http://smilli.blog.cz . Tady nějakou tu chvilku nebude na nic Kikušenka odepisovat. Tak páčko, budu ráda když mě navštívíš. Smilli

Anketa: Kolik ti je?

12. ledna 2006 v 15:14 | Tina
Čauky. Jeden návštěvník tohoto blogu mi navrhl (jmenuje se ??S.O.??) abych sem dala anketu s věkem. Takže jsem se rozhodla zjistit průměrný věk mých návštěvníků. Proto hlasujte do ankety ať se to dozvím!!!
Tinka

Posílejte fotky!!

11. ledna 2006 v 17:19 | Tina |  Ach, ti kluci...
Ahoj holky! Mám pro Vás super new věc! Posílejte mi na mailík (kikusenkaaa@seznam.cz) fotky vašich miláčků, kámošů, spolužáků! Když mi přijdou alespoň 4 udělám anketu s finálem. Ukažte jací kluci se vám líbí! Poznejte jestli by se váš miláček stal i miláčkem dalších holek! POSÍLEJTE, POSÍLEJTE, POSÍLEJTEEEEEE!
Díky Tinny

Nemoc-omluva

8. ledna 2006 v 17:24 | Smilli |  Kolem mě a blogu :))
Ahojky! Kikuška aneb Tinka nemůže na internet a tak se vám moc omlovouvá! Nebude psát nové články, ani odepisovat např. v On-line poradně, nebo ve věštírně...taky se automaticky posouvá semifinále kluků. Pokud ale potřebujete pomoct v On-line poradně dříve, než tu bude, tak běžte na mojí stránku http://smilli.blog.cz a tam jeďte na ZPOVĚDNICI pro náctileté a mladší! Tak páčko Smilli
PS:Pokud se chcete na cokoli zeptat, napište tady do komentářů

Je tu Nový rok!

1. ledna 2006 v 19:41 | Tinka |  Kolem mě a blogu :))
Tak a je to tady! Nový rok 2006! Jejda! Co takhle dát si nějaké to předsevzetí? Napište mi do komentářů vaše předsevzetí!
Moje předsevzetí:
Zlepšit se z fyziky
Nedělat si hlavu z kluků
Nějak se mi aspoň tydle dvě předsevzetí podaří vyplnit! Joo tak pišteeeeeeeee!!!! A kdyžtak kukněte na VĚŠTÍRNU můžu vám napsat horoskopík na rok 2006. Jo a k Věštírně dnešním dnem přibývají i horoskopy pro pejsky a kočičky! Stačí jen napsat v jakém znamení se narodil.
Páčko Tinkaaa